o firmie
oferta
cylindry hydrauliczne
odlewy aluminiowe
usługi
materiały na zbyciu
maszyny do sprzedania
kontakt

O firmie

Powstanie firmy działającej dzisiaj pod nazwą FMB "BUMAR" Sp. z o.o. datowane jest na rok 1955 kiedy to powstał zakład remontujący urządzenia przemysłu rolniczego i przetwórstwa. Od roku 1958 w ramach firmy działa odlewnia. W roku 1977 uruchomiona zostaje produkcja elementów hydrauliki siłowej.

Ze względu na specyfikę produkcji w dziedzinie hydrauliki siłowej oraz prototypów i specjalistycznych urządzeń wspomaganych hydrauliką produkujemy pod konkretne zamówienia klientów, uwzględniając przede wszystkim ich wymagania i potrzeby.

Firma nasza produkuje głównie produkty wysoko-przetworzone i finalne. Produkty przez nas wytwarzane cieszą się wysoką renomą i niezawodnością. Szczycimy się tym, że nasze produkty są bardzo dobrej jakości i wykonane z najlepszych materiałów. W procesie produkcji stosujemy najlepsze maszyny uznanych europejskich firm (GILDEMEISTER, MAHO, WEDALCO). Utrzymanie bardzo dobrej jakości zapewnia nam szeroki pion techniczno-konstrukcyjny jak też wdrażany system zapewnienia jakości ISO. Bazujemy na wyszkoleniu technicznym i wieloletnim doświadczeniu naszej kadry pracowniczej, a także na ciągłym postępie technologicznym w stosowanych przez nas dziedzinach wytwarzania.

Oprócz produkcji seryjnej świadczymy również usługi projektowe oraz wykonujemy na podstawie ww. projektów prototypy urządzeń hydrauliki siłowej oraz specjalistycznych urządzeń budowlanych.

Główne profile produkcji to:

I. W zakresie hydrauliki siłowej:

  1. cylidry hydrauliczne jednoczłonowe o skoku do 10 000 mm.
  2. cylidry hydrauliczne wieloczłonowe o skoku do 24 000 mm.
  3. Elementy hydrauliki siłowej.
  4. Projektowanie i wykonawstwo pras hydraulicznych i innych urządzeń wspomaganych hydrauliką jak rytlery budowlane itd.
  5. Usługi w zakresie obróbki skrawaniem, spawania itd.

II. W zakresie odlewnictwa metali lekkich:

  1. Projektowanie i wykonawstwo form odlewniczych i modeli.
  2. Odlewy ze stopów Al.
  3. Obróbka skrawaniem i spawanie w osłonie Argonu odlewów Al.

Działania Marketingowe i wzmożone wysiłki finansowe doprowadziły do zaistnienia na rynku UE i EFTA. Owoce naszej pracy widać w naszym obrocie eksportowym, który stanowi 92% ogółu naszej produkcji.

Z poważaniem

Prezes Zarządu F. M. B. "BUMAR" Sp. z o.o

 

 

 
created by storm english version wersja polska powrót na stronę głównš góra strony napisz do nas